spengler przekaskilogo spengler

Automat Spengler DLS 836 został skonstruowany przez niemieckich inżynierów dla grona najbardziej wymagających klientów. Staranna i ponadczasowa konstrukcja DLS 836/844 czyni go najbardziej eleganckim i niezawodnym na rynku światowym. Drzwi nie posiadają na zewnątrz zamka, są otwierane wyłącznie pilotem IR, co sprawia, że włamanie jest praktycznie niemożliwe. Większość elementów wykonana jest ze stali nierdzewnej. Funkcje oszczędzania energii i przełączania się w tryb spoczynku.

Panel przedni czarny z hartowanego szkła w połączeniu z dużym ekranem LCD i przyciskami dotykowymi, które świecą jasnym czerwonym światłem pozostawia niezapomniane wrażenie. W miejscach gdzie zostały zainstalowane automaty Spengler z serii Design Line zauważalny jest wzrost spożycia napojów a klienci nie chcą już korzystać z innych maszyn vendingowych.
Proste logiczne menu wyświetlacza i opisów produktów. Możliwość wielu ustawień i stworzenia kilku pod-poziomów, duża pojemność automatu (6/7 poziomów) - maksymalnie 44 rodzaje produktów dają klientowi nie ograniczony wybór zarówno za opłatą lub formie gratisowej.
Spengler DLS 836 to najlepszy wybór dla klientów.
Wszystkie produkty są dogodnie usytuowane za podwójną szybą ze szkła hartowanego. Przedział do wydawaniu produktów zabezpieczony jest przed aktami wandalizmu.
Możliwość ustawienia temperatury wewnątrz automatu pomiędzy 4 a 20°C
 
Waga 260 kg.
Napięcie 230/50/13 V/Hz/A
Max. Pobór mocy 600 Wat
Producent Spengler GmbH & Co KG
Wysokość 183 cm
Szerokość 85 cm
Głębokość 82 cm