Jeśli pragną Państwo podnieść jakość usług w swojej placówce, firmie bądź instytucji publicznej nie ponosząc przy tym żadnych kosztów to oferta firmy TS Vending jest właśnie dla was.

luce x snac front left scale 600 450Czym dokładnie jest vending?
Vending to nic innego jak bezkonkurencyjna i w pełni zautomatyzowana forma zaopatrzenia ludzi, w produkty których w danym momencie potrzebują. Od najbardziej popularnych automatów wydających napoje zimne i gorące, poprzez automaty z daniami, przekąskami, słodyczami, zdrowym jedzeniem, produktami codziennego użytku itp. Automaty Vendingowe to urządzenia samoobsługowe, których działanie polega na wrzuceniu do nich odpowiedniej kwoty, wybranie produktu poprzez przyciski selekcji a następnie towar podawany jest klientowi samoczynnie.
 
Dla kogo i gdzie vending?
Odpowiedź jest jednoznaczna – Vending dla wszystkich.
Automat to standard wyposażenia firm i instytucji w krajach wysokorozwiniętych, gdzie dbałość o satysfakcje klienta jest niewspółmiernie większa niż w naszym kraju. Zaopatrzenie Państwa obiektu w automaty wyraźnie poprawi jakość Państwa firmy lub szkoły oraz z pewnością podniesie jej prestiż. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do miejsc o dużym natężeniu ludzi gdzie dostęp do sklepów jest utrudniony. Do takich obiektów należą m.in. szkoły i uczelnie, szpitale, przychodnie, obiekty sportowe, miejsca pracy itp.. Jednym słowem tam gdzie są ludzie tam jest miejsce na Vending.
 
Dlaczego Vending?
Vending w wielu dziedzinach nie ma sobie równych. Właścicielom czy dzierżawcom automatów daje dużo korzyści w porównaniu z tradycyjnymi formami sprzedaży czy wydawania produktów np. drobnych posiłków czy napojów dla pracowników.
Vending jest ekonomiczny – pozwala doskonale kontrolować i ograniczać koszty. Automaty są energooszczędne – zgodnie z najwyższymi wymogami UE dotyczącymi konsumpcji energii elektrycznej. Ergonomia i łatwość użytkowania pozwala skrócić czas oczekiwania w porównaniu do tradycyjnych form wydawania produktów. Automat nie kończy pracy po 8 czy 12 godzinach jest dostępny 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Tam gdzie stosowany jest vending znacząco rośnie poczucie prestiżu wśród pracowników, klientów i gośći
 

Canto Plus Top Collage

Ile kosztuje instalacja automatu?
Firma TS Vending dostarcza i obsługuje automaty całkowicie za darmo. Klient nie ponosi żadnych kosztów serwisowych.
 
Jakie typy automatów ma TS Vending w ofercie?
Zajmujemy się kompleksową obsługą vendingową, zatem posiadamy automaty na napoje gorące jak i zimne oraz automaty na przekąski. Automaty mogą być różnych rozmiarów jak i parametrów, dzięki czemu możemy dostosować ofertę do potrzeb klienta.
 
Czy możemy wybrać produkty w które będzie zaopatrywany automat?
Tak, klient może wybrać dowolne produkty, dowolnych marek. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.
 
Czy można liczyć na jakieś zyski?
Tak, w zależności od wyboru rodzaju współpracy klient może mieć udział w zyskach ze sprzedaży lub otrzymywać miesięczny czynsz za dzierżawę powierzchni pod automat.
 
Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej strategii cenowej, uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowania, aby zapewnić wysoką jakość usług, będziemy spełniać potrzeby klientów w zakresie jakości produktów, wyboru i dostępności.